Оновлений операційний блок на пять операційних залів відкрили у тернопільській лікарні!

Тернопільська обласна клінічна лікарня покращує  стандарти надання медичних послуг та оновлює відділення  лікарні згідно із сучасними медичними вимогами та технологічними стандартами. Про це йдеться на сайті медичного закладу.

Власне, одним із таких кроків стало відкриття повністю відреконструйованого операційного блоку «А» на п’ять операційних залів. Це ургентна операційна – операційна невідкладних станів, проктологічна операційна, операційна абдомінальної хірургії (операції на черевній порожнині), торакальна хірургія (операції на грудній клітці) та урологічна операційна.
За словами завідувача операційним відділенням Володимира Бурковського, кожен зал працює автономно.

☝️ «Всі операційні обладнанні сучасним медичним обладнанням, функціональними столами, камерами відеоспостереженнями, професійними операційними лампами тощо. Наявні й усі стерилізаційні речі, необхідні для стерилізації медичних інструментів – автоклави, миючі машини. Дуже важливо, що все в одному місці», – наголосив Володимир Бурковський.

Всі роботи проведено згідно із сучасними стандартами та за новітньою технологічною системою – це стерильна операційна. Загалом, як підкреслив генеральних директор обласної клінічної лікарні Василь Бліхар, в операційному відділенні розгорнуто 11 операційних, що забезпечують роботу 11-ти спеціалізацій хірургічного профілю.

«Кожне відділення хірургічного напряму має свою операційну і медики можуть проводити оперативні втручання в сучасних умовах на висококласному медичному обладнанні. У нашій лікарні щорічно лікується стаціонарно більше двадцяти тисяч хворих. Виконується понад п’ятнадцять тисяч оперативних втручань, проводяться унікальні, складні операції, тому створення належних умов роботи як медичного персоналу, так і покращення надання медичних послуг для наших пацієнтів – це головне завдання, яке ми ставимо перед собою, і яке поступово, крок за кроком впроваджуємо», – акцентував Василь Бліхар.

 
 
 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *