Печіль та Хімейчук мають бути негайно звільнені або Які «професіонали» працюють в тернопільській міській раді


Про «професіоналізм» чиновників тернопільської міської ради розповіла «Погляду» громадська активістка Олена Степанова.

За її словами, начальник Управління правового забезпечення ТМР  Печіль Олександр Васильович в інтерв’ю щодо скандального будівництва на Привокзальному майдані зазначив, що інвестиційна угода, яку  10 жовтня 2015 року Львівський апеляційний господарський суд визнав недійсною «була переукладена».

–          Так от,  Цивільний кодекс та інші нормативно правові акти визначають поняття поновлення та переукладення договору, що є синонімами поняття «пролонгація». Пролонгація договору це продовження його строків. Отже пролонгація договору можлива лише після його закінчення.  Термін дії інвестиційної угоди № 5 від 22.01.2014 року згідно п.19.1 «Цей договір набирає чинності з дня його підписання Сторонами і діє до повного виконання Сторонами визначених Договором зобов’язань».  Оскільки станом на 07 вересня 2015 року (дата укладення Договору № 5а) попередній договір діяв, то про яке переукладення може іти мова? – питає пані Олена.

Також в інтерв’ю «професіонал» у юриспруденції   Печіль О.В.  зазначає, що «попередня угода була корегована і станом на сьогоднішній день (03.11.2015 р.) реалізована.

–          А згідно Господарського кодексу дії сторін щодо внесення змін до договору або його розірвання спрямовані на зміну чи припинення правовідносин, отже, є правочином, який має відповідати загальним положенням цивільного законодавства про правочини. Оскільки за загальним правилом господарські договори мають письмову форму, досягнута сторонами згода про зміну або розірвання договору також має бути зафіксована письмово.  Однак на інформаційний запит ГО «УНСО» ТМР надала копію  договору № 5 від 22.01.2014 року без будь-яких додатків про внесення змін. Отже їх або не існує, або ТМР порушила як завжди ЗУ «Про доступ до публічної інформації», надавши неповну інформацію.  Ну і на останок, про так званий новий договір. Договір № 5а від 07 вересня 2015 року. Умови майже всі ті самі. Єдине що додали, це обов’язок ПП «Околиця Тернопіль» компенсувати КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» витрати по платі  за землю з моменту укладання договору. Отже відшкодування буде лишень з 07 вересня 2015 року. А ще додали обов’язок  ПП «Околиця Тернопіль»

  • забезпечити створення понад 30 робочих місць.
  • залучення до роботи народних умільців для розповсюдження сувенірів власного виробництва.  Забезпечити створення земельного податку.
  • на вимогу  Виконавчого комітету   забезпечити на безоплатній основі спеціальні місця для проведення ярмарки народного промислу, майстер-класів з виготовлення святкової національної атрибутики.

Сміх та й годі.  А саме цікаве, що великий «професіонал» Печіль О.В. чхати хотів на висновки поважних суддів, які чітко визначили, що умови інвестиційного договору є незаконними. А що роблять із чиновниками які не дотримуються закону? Правильно звільняють. Тож під звільнення має попасти  Печіль О.В. і Хімейчук І.С.   А ще національній поліції варто зареєструвати кримінальне провадження за ознаками злочинів передбачених ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем) та ст. 366 КК України (Службове підроблення), – каже пані Олена.

Коментарі вимкнені.