Перевернута цистерна чи витік газу? Тернополян налякав різкий запах в центрі міста

7 жовтня зранку тернополяни скаржилися на неприємний запах газу в районі вул.Крушельницької, вул.Білецької, району Новий світ, парку Шевченка. Люди побоювалися, що це в селі Біла сталося пошкодження газопровідної труби. Зранку ні рятувальники, ні екологи не підтвердили “Погляду” цієї версії, коментували, що до них не поступало звернень про виникнення ситуацій, загрозливих для життя мешканців міста.

На офіційному сайті Управління ДСНС у Тернопільські області йдеться:
7 жовтня близько 10:00 по телефону «101» до рятувальників надійшло декілька повідомлень про сильний запах газу в районі масивів «Новий світ» та «Дружба». Щоб запобігти виникненню надзвичайної ситуації, та з метою виявлення джерела неприємного запаху, до вказаних мікрорайонів направили оперативну групу Тернопільського міського відділу УДСНС України в області та бригади служби аварійно-відновлювальних робіт ПАТ «Тернопільміськгаз». Рятувальники обстежили територію цих мікрорайонів та нічого, що могло б викликати такий запах, не виявили.

Проте близько 16.00 користувач у мережі Фейсбук Olua Fostyk написала, що “Кажуть що перевернулась цистерна. Запаху вже немає”.

Як повідомляють у Тернопільській ОДА, вдалося встановити справжню причину появи різкого запаху в повітрі. Як стало відомо, не трапилося жодних аварій, до того ж дана ситуація не становила значної загрози життю і здоров’ю громадян. Запах газу в даній місцевості поширювався від окремого автомобіля, обладнаного газовою установкою.

 «Незначний витік газу стався через необачність та неохайність водія транспортного засобу, який розвозив продукти до їдальні Тернопільської ОДА і податкової інспекції, — повідомив перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак».

Коментарі вимкнені.