Перші здобутки “водного патруля” Тернополя: спіймано парочку браконьєрів

В ніч на 4 травня 2017 року працівниками управління муніципальної поліції спільно з представниками ГО ПКТМЕ «Скеля» виявлено факт незаконного вилову риби під час нерестового періоду на Тернопільському ставі (поблизу мікрорайону Пронятин).

Незаконний вилов риби проводився на території природно-заповідного фонду за допомогою плавзасобу та риболовних сіток. Порушниками виявились двоє місцевих жителів.

На місце події викликали правоохоронні органи для встановлення осіб порушників, визначення розмірів збитків, вилучення вилову та засобів риболовлі, оформлення відповідних актів та одержання пояснень.

Окрім того, інспектором управління муніципальної поліції – громадським інспектором з охорони довкілля на місці оформлено два адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 91 КУпАП та ч. 4 ст. 85 КУпАП (порушення ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» та п. 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства»).

Нагадаємо, що 24 лютого 2017 року рішенням сесії міської ради сьомого скликання, внесені зміни та доповнення до Положення про управління муніципальної поліції, якими надано повноваження здійснювати заходи по охороні Тернопільського ставу.

Коментарі вимкнені.