“Пікетувати треба не травесті-діву, а тих, хто прийде на це подивитись” – тернополяни про Монро

До Тернополя сьогодні має завітати травесті-діва МОНРО. Як розповідають організатори приїзду, це жінка не від народження, а за покликанням, найщиріша персона вітчизняного шоу-бізу та ідейний натхненник єдиного в Україні травесті-шоу.
Ця подія викликала чималий ажіотаж у Файному місті. Зокрема, «свободівець» Роман Навроцький закликає тернополян бойкотувати приїзд до міста травесті-діви Монро. Також вночі поздирали чимало афіш даної події.
“Тернопіль – це серце патріотичної західної України, місто, у якому живуть люди з глибокими духовними та сімейними цінностями, стійкими релігійними переконаннями. Пропаганда гомосексуалізму та якихось неприродних речей є шкідливою, і це очевидно для всіх нормальних людей. Тому я виступаю категорично проти приїзду цієї персони невизначеної статі до Тернополя і проти того, аби якісь так звані “травесті-діви” рекламували свої збочені погляди у нашому місті”, – каже Роман Навроцький.
Свободівець наголосив, що пропагування так званих “травесті-шоу” несе загрозу та деградацію української молоді та нації загалом.

Що думають тернополяни про приїзд Монро до Файного міста розпитав «Погляд» на офіційній сторінці видання.

Степан Барна: “Краще нехай повертається туди звідки воно приїхало.”
Таня Гнат-Козіцька вважає, що Монро ні риба, ні м’ясо і нехай в Росію їде.
Іринка Лиса: «Нехай приїжджає, що в цьому поганого? Людина гроші заробляє в травесті, а це не так вже й просто! Маю багато знайомих з театрального факультету у Львові, так от всі говорили, що травесті їм давалося найважче. Якщо Монро гарно грає, то чому б і ні? Знаю, є багато противників, але давайте згадаємо відомі вистави, де актори переодягалися. Наприклад, “Слуга двох панів”, де Беатріче переодягалася.»

Люба Вовк: «Ніяк. Мені все одно. Але Монро – не дурне створіння. Я бачила різні інтерв’ю – людина шурупає мозгами.»
Інна Окаринська: «Спокійно. Є “таланти” і є їх “почітатєлі”»
Андрій Вовк: «Дітям до 18 років буде цікаво послухати про ще один варіант як попасти в шоу-бізнес, якщо в тебе немає голосу.»
Олег Різник: «Пікетувати треба не саме Монро, а тих, хто прийде його подивитись».
Андрій Жирук: «Та народ небудьте такими обмежиними, нехай людина собі приїжджає. Навіщо когось закидувати чимось або пресувати, кожен заробляє як може. Не розумію людей які витворяють щось подібне. Скоро до нас взагалі ніхто не приїде через таке ставлення тернополян.»
Галина Жук: «Ясно що негативно. То не талант і не мистецтво, а розтління молоді і старших. А потурати гріхові і є гріхом. Та й у Монро ніякого таланту і мудрості. Проня Прокопівна і все.»
Олена Чижик: «На кожен товар свій покупець, чомусь він чи вона, чи воно, та й має популярність, значить є попит. Ну по перше, законом не заборонено, а по друге – люди, котрі мають якісь такі нахили, мають можливість це проявляти, чим більше заборон, тим більше збочень – саме у цій сфері, я не про наркотики і зброю.»
Анна-Лілія Кокора: «Та чого Ви!!! Хай собі приїжджає!!! Я би пішла на таке подивитися. Десь в якомусь фільмі я чула фразу: люди завжди презирають і бояться того, що не подібне них і не зрозуміле. Що такого станеться від одного травесті-шоу?»

Коментарі вимкнені.