Політичні партіі, яка хочуть мати майбутнє, повинні брати до уваги результат проекту “100 кращих тернополян”, – Віктор Шумада


Представник блоку Петра Порошенка «Солідарність», депутат тернопільської міської ради  Віталій Шумада стежить за проектом “100 кращих тернополян” і за його словами бачить у списку поданих багато нових облич. Розповів і депутат чому цей проект є актуальним саме сьогодні.
– Ми мусимо зрозуміти, що ми сьогодні стоїмо на завершальному етапі оновлення системи влади України – зміни органів місцевого самоврядування та місцевих влад.
На його думку, цей проект покаже лідерів громадського руху, людей, які на широкий загал невідомі тернополянам.
– Це є активісти, волонтери, люди, які вирішують різні проблеми. Це можуть бути і творчі люди, і журналісти. Цей проект допоможе виявити такий актив, – переконаний Віктор Шумада. – Приємно бачити, що у списку дуже мало політиків та діючих депутатів. Це свідчить про те, що громадянське суспільство насправді має зовсім інші пріоритети, чим політики хотіли бачити.
За його словами, вплив політиків зменшується і збільшується вплив активістів, волонтерів.
– Зміни в країні можуть робити тільки нові обличчя. Тому переконаний, що проект “100 кращих тернополян” є одним з засобів за допомогою якого громадянське суспільство зможе виявити лідерів, показати їх.  І думаю запит буде. Бо та політична партія, яка захоче мати майбутнє на місцях, вона змушена буде брати до себе чесних, порядних людей, які будуть відстоювати певні цінності, а не поводитись “одобрямс”.

Що думають про проект представники інших партій читайте на сайті згодом.

Коментарі вимкнені.