Практичні рекомендації паломникам, які прямуватимуть до Зарваниці

Prosh4a_do_Zarvanyci_v_ramkah_JMP_Для паломників, які братимуть участь уpЗагальнонаціональній прощі до Марійського духовного центру у Зарваниці священники створили низку практичних рекомендацій. Про це повідомляє офіційний сайт Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Зокрема, оскільки немає змоги забезпечити всіх місцями для ночівлі, варто взяти з собою намети, спальники і каремати — буде наметове містечко. Прохання не використовувати одноразовий пластиковий посуд, щоб не забруднювати навколишнє довкілля. Слід мати при собі вервицю. Дорогою до Зарваниці прочани зможуть висповідатися — разом із паломниками прямуватимуть священики. Також буде супровід поліції та медиків. Важчі речі з Тернополя довозитимуться.

З обласного центру прочани вийдуть 15 липня після Літургії, яка розпочнеться в Архикатедрі о 7.00. Зареєструватися на пішу прощу можна у соцмережах у групах «Зарваниця 2016», а також за тел. 096-837-56-72, 097-408-71-17.

«Прочани матимуть зупинки у Мишковичах, Микулинцях, Тютькові і Золотниках. Там громади подбають про те, щоб нагодувати паломників. Особлива подяка громаді села Тютьків. У ньому є дуже невелика парафія УГКЦ і дуже велика православна. І вони, незалежно від конфесійної приналежності, приходять та створюють умови для того, щоб паломникам було зручно»,  — відзначає о. О. Павліський.

Нагадаємо, Загальнонаціональна проща до Зарваниці відбудеться 16-17 липня 2016 року. Учасниками її будуть жителі всіх областей України, а також українці діаспори й гості — владики з Польщі та Австрії.

Коментарі вимкнені.