Правоохоронці б'ють на сполох: на Тернопіллі тонуть діти

Літній період – час відпочинку біля водойм. На жаль, не завжди  таке дозвілля є безпечним. Як засвідчує статистика, мало не щодня на річках, озерах, ставках області трапляються нещастя. Вода забирає життя і дорослих, і дітей.

 – З початку літа в області  потонули троє неповнолітніх, –  повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей в області ПетроТихович.  – 12-річна дівчинка з Козівщини, на рік молодший житель селаБірки, Тернопільського району та 8-річний хлопчик з Борщівського району.

Школярі не завжди можуть правильно оцінити рівень небезпеки, відтак потраплять у водяну пастку.

Аби відпочинок біля водойми приніс користь, у жодному разі не залишайте дітей без нагляду, не відпускайте  їх купатися самих. Часто непоправне стається саме тому, що поруч не має людини, яка б могла вчасно прийти на допомогу. Накладіть табу на плавання в недозволених місцях, стрибки із вишок, пірнання, запливання за буйки.  Поясніть своїм чадам, що плесо річки, ставка, озера – не місце для дитячих пустощів.  І пам’ятайте – ви взірець поведінки для вашої дитини. Усі повчання і застереження будуть марними, якщо ви самі не дотримуєтеся цих простих, але життєво важливих правил безпеки.

Коментарі вимкнені.