Правосуддя по-тернопільськи: вчора затримали, сьогодні відпустили?

Ми тільки вчора повідомляли, що у Тернополі затримали аферистів- волонтерів. А вже сьогодні нелюдів, які намагались  вкрасти в дітей героїв АТО Захарчика і Даринки, в Юстинки, відпускають. Про це повідомляє Лілія Мусіхіна.

Вірити людям?
Як людям вірити після цього? А може ці, хто сиділи тут в нас на Штабі, спочатку бикували, а потім ледь не пісялись зі страху, і не люди зовсім? Як можна наживатися на чужій біді, як можна шукати особисту вигоду там, де гинуть, стають каліками, там, де сиротіють, навіть не народившись, діти?..
Стану черствішою? Мабуть.
Стану мудрішою? Напевне…
Тільки б не розівчитись любити людей після цього…
Дівчинка, трохи старша за мою, із статусом в контакті про те. що її життєве кредо “жить и трахаться”.
Хлопчик, закоханий в голубів і небо… Хлопчик, в якого за лаштунками невипаленої до кінця планом душі ще жевріє часточка совісті, бо плакав і розмазував по щоках сльози.
Хитрий і закритий третій “герой”, з відсидкою за розбій та безграмотно написаними віршами про те, що хоче миру, а на його землю прийшли люди в камуфляжах, яким “все дозволено” (він наголошує, що читати це треба саме україхнською, хоч вірш писаний російською).
І “папік”. 23 роки. Тричі засуджений. Виглядає таким собі “божим одуванчиком”, мило так заїкається і вигрібає наші з вами останні копійки, які відриваємо від наших дітей, щоб когось вилікувати… смертельно хворе дитя чи невідомого героя. Купує за все це дорогі речі і шикує. Виправдовується тим, що нічого більше робити не вміє…

Ну от що з ними робити?.. двох із них мені відверто шкода. Влаштувала б їм трудотерапію. Одного б відправила туди, звідки звільнився. Головного, б… ех, чому нема ліцензії на відстріл покидьків?

Я стаю жорстокою? Мабуть…
Тільки оці гроші вони хотіли вкрасти в Захарчика і Даринки. В Юстинки.
Забрати з кишень матері, що вже більше місяця сидить над сином в нейрохірургії, сподіваючись, що той таки виживе.

Ці покидьки сьогодні їдуть із міста. І ніде вони не подінуться від нас, бо дихають з нами одним повітрям, живуть в цій самій країні. І голосувати вони підуть – бо, курва, “громадяни”! Тільки на війну не підуть… Нехай за них вмирають інші, дурніші…. А вони, хитрі, зароблятимуть бабло на наших довірі та милосерді….

П.С.: Їхні офіси є у Віннниці та Хмельницькому

Коментарі вимкнені.