“Правий Сектор” збирається навідати тернопільську поліцію

21 червня, о 16:00 у місті Тернопіль, за адресою Валова, 11 відбудеться всеукраїнська акція “Ні поліцейському свавіллю!”. Україна вже 4 роки живе “по-новому”, але те, що відбувається протягом останнього тижня виходить за усі межі людського терпіння та штовхає нас на шлях спротиву, – йдеться у заяві “Правого Сектору”.

  • Ми не допустимо повернення часів Януковича з побиттям протестувальників, арештом незгодних та свавіллям беркуту. 17 червня націоналісти та віряни у центрі Києва відстоювали своє право на традиційну сім’ю. Пси системи жорстоко розправилися з учасниками акції, але захистили парад збоченців.  Націоналістів, фронтовиків та свідомих громадян влада залякує, б’є та саджає за ґрати.

-1 thoughts on ““Правий Сектор” збирається навідати тернопільську поліцію

  • 13:05 | 20.06.2018 о 13:05
    Permalink

    Хлопцi. це ж ви таку владу собi обирали. От i майте. А полiцiя завжди стоiть на службi президента. тому вона i поступае так. Всi питання до президента бо якщо ви знаете закон. тих самих полiцейських за невиконання наказу керiвництва прямо садять в тюрму, як за державну зраду – вони ж державнi службовцi. Не думайте. що тiльки того. що з роботи звiльнять. Так що нi тих хто при Януковичевi нi теперiшнiх винити не можна. Винiть президента у всьому та мiнiстра внутрiшнiх справ Авакова. Це його накази виконують його робiтники.

Коментарі вимкнені.