“Правий Сектор” знову прийшов під московську церкву у Тернополі

Цієї неділі, 18 грудня, активісти «Правого Сектора» Тернопільщини вкотре провели акцію проти московського патріархату під назвою #Геть_загарбників_у_рясах

Як відомо, «окупанти в рясах» неодноразово вели російську пропаганду, нав’язуючи людям чужі цінності та налаштовуючи їх проти своєї нації.

Питання московського патріархату не зовсім релігійне питання. Це питання осново-національної безпеки, тому що в Україні йде війна. Ми повинні розуміти те, що ворог веде активну діяльність не лише на лінії фронту, але й у нашому тилу: через свою власну агентуру, через ЗМІ і через релігійні общини зокрема.

Не можна допускати того, аби наш народ паралельно знищували неправдивою інформацією. Ні для кого вже не є секретом, що Кремль використовує Московський патріархат задля докорінної зміни поглядів людей – це вже давно практикується не лише в Росії, а й на Україні. Імперські амбіції Путіна не зупиняють його перед тим, що використовувати релігію для досягнення своєї мети (у даному випадку геополітичної) вважається просто неприпустимим. Принаймі, для адекватно мислячої категорії населення, в якої ще залишились якісь людські і суспільні цінності.

Неодноразово були ситуації, коли священики МП брали до рук зброю, виступали в ролі корегувальників вогню та стріляли в наших бійців. Варто зазначити, що при захопленні деяких населених пунктів, так званими ДНР і ЛНР, практикувалися випадки кривавих розправлянь із духовними представниками Київського Патріархату, не говорячи вже про те, яким мукам піддавали греко-католицьких священнослужителів. Це також свідчить про навіювання так званими «ополченцями» величності московського патріархату і примусове невизнання Київського патріархату навіть тими, хто до початку антитерористичної операції визнавав і відвідував дану конфесію.

І наразі кожен українець прагне миру в своїй країні. Але для того, щоб досягнути цього миру, потрібно відстояти свою територіальну та націоналістичну цілісність по всій Україні, а не проводити політику примирення з тими, хто вбиває наших побратимів.

НВР «Правий Сектор» виступає проти існування московської церкви на теренах нашої країни та прагне її побороти. Ми, як українські націоналісти, підтримуємо ідею створення Єдиної Помісної Української Церкви! Також готові допомагати та відстоювати це прагнення.

Коментарі вимкнені.