Президент згадав про трьох тернополян

Відзнаки Президента України Петра Порошенка отримало троє жителів області. За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти і науки України» заступникові директора Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Ярославу Шевчуку.

 «Це надзвичайно висока нагорода, я і надалі готовий працювати у тому ж дусі: ділитися знаннями, та виховувати гідних громадян нашої української європейської держави, – підкреслив Ярослав Шевчук. – Наш навчальний заклад один з найбільших в Україні, від налічує понад 2800 студентів. Мабуть, це свідчить про те, що вже кілька поколінь здобуло освіту в нас. Дуже багато зусиль ми прикладаємо, щоб укріпити нашу матеріально-технічну базу і підготувати  фахівців для господарства Тернопільщини».

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі трудові здобутки та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» майстрові народних художніх промислів художньої вишивки Ірині Герман.

«Це свідчення того, що мене цінують, – зауважила Ірина Герман. – Я вишиваю з дитинства. Створила понад 700 робіт. Брала участь у різноманітних виставках, усіх навіть не пригадаю».

Також за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено медаллю «За працю і звитягу» директора товариства «Агрокомплекс» Григорія Пінязя.

«Я працюю у сільському господарстві понад 25 років. У 26 років я очолив господарство і з того часу – у цій галузі. Дуже приємно, коли твою роботу оцінюють на державному рівні», – підкреслив Григорій Пінязь.

Коментарі вимкнені.