Про три проблеми в зоні АТО розповів Юрій Моргун

Сьогодні під час зустрічі з журналістами голова ради Тернопільського громадського формування з охорони громадського порядку «Самооборона Тернопільщини» Юрій Моргун розповів, що з народом України воюють збройні сили Російської Федерації. Також чоловік розповів, що АТО починає пробуксовувати.

– Пам’ятаємо, як браво починалась АТО. На жаль, сьогодні АТО трохи пробуксовує і ті першочергові плани звільнити Східну Україну від терористів не виконані.  Ми повині розуміти, що реально там іде війна не з терористами, а Збройні сили України воюють з Збройними силами Росії, які мають бойовий досвід, відповідний досвід та відповідне оснащення. На мою думку і тому все так важко йде.

Розповів Юрій Моргун і про проблеми, які зараз існують в зоні АТО.

По-перше, відсутня повна координація між регулярними збройними силами та добровольчими батальйонами.

По-друге, погане технічне забезпечення Збройних сил.

– Ми зіштовхнулись зараз з тим, що техніка, яка зараз мобілізовується військоматами в господарствах та підприємствах Тернопільської області це є застарілі взірці, вони зовсім у неналежному стані. Тому я не знаю, що з цією технікою будуть робити наші військові. Питання технічного забезпечення стоїть дуже гостро і має вирішуватись на державному рівні. Тому дивними виглядають військові паради, які проводяться у нас. Є також у нас інформація, що є дуже багато законсервованої техніки, – розповідає чоловік.

Немає зараз проблем з постачанням продуктів харчування. Натомість війська потребують дрввбної військовї оснастки – це починаючи з каріматів, прицілів, приладів нічного бачення, біноклів.

Третьою проблемою є питання інформаційної підтримки та робота з населенням.

 

 

 

Коментарі вимкнені.