У комбата «Дніпра» контузія. Група затерта між сепаратистами та російськими військами. Коридорів для відступу немає

Ситуація навколо оточених частин у Іловайську критична. Батальйони негайно вимагають підкріплень. Про це, посилаючись на слова комбата «Дніпра» Юрія Берези, що наразі перебуває у «котлі», повідомляє член Проводу Правого Сектра Андрій Денисенко.

«Якщо ми хочемо врятувати наших хлопців в Іловайську і під Амвросіївкою, треба негайно провести зачистку Старобешевого, Кутейникового, Схили. Щоби забезпечити постачання військ і надходження підкріплень. Кожна година зволікання може коштувати нових жертв» – пише Денисенко.

«Це не паніка, не гребаний піар, це крик душі й офіційне звернення до Президента й усіх в цій країні, хто ще здатен приймати рішення. Я дуже добре знаю, що кажу, бо маю оперативну інформацію з місця подій, а щойно вчергове говорив із комбатом Дніпра Юрком Березою, який попри контузію, зараз бореться там…Це наша спільна вимога – командира Дніпра, оточених бійців і всіх, хто бореться цими годинами за порятунок їхніх життів і виправлення ситуації на фронті після відкритого вторгнення російських військ 24 серпня. Наші побратими з батальйонів Донбас і Дніпро все ще в оточенні в Іловайську – на півночі сепаратисти, з півдня чисто російська армія. На схід від них – ще більші за чисельністю підрозділи збройних сил секторів Б і Д на чолі з командувачем оперативного командування Південь Русланом Хомчаком, який в цей смертельний час залишився зі своїми бійцями. Вони не здали позицій, вони витримали всі атаки ворога, саме вони взяли тих “заблудлих” російських десантників, які слугують живим доказом кремлівської інтервенції. І вони не просять вивести їх з котла – хлопці просять підкріплення людьми і вогнем, щоби добити путінську гадину. І за весь цей час їм надійшла аж ціла рота допомоги!.. У мене немає слів, крім московського мата… Це ж повний абсурд, коли порятунком оточених займається Корбан, дніпропетровська ОДА і добровольці з ПС, а не йо…ні генерали. Люди, включайтеся! Треба змусити владу діяти негайно!» – закликають оточені бійці.

Коментарі вимкнені.