Про участь тернопільського викладача в європейському симпозіумі з сексуальної медицини

Доцент кафедри хірургії №1 з урологією імені Л. Ковальчука Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Андрій Мисак взяв участь в симпозіумі Європейського товариства сексуальної медицини (European Society for Sexual Medicine), який відбувся 6-7 листопада цього року в столиці Нідерландів – місті Амстердам. З пострадянських країн тільки Україна була представлена трьома делегатами.
Програма симпозіуму була присвячена питанням еректильної дисфункції у чоловіків молодого та похилого віку, медикаментозному лікуванню гіпогонадизму, діагностиці та лікуванню хвороби Пейроні. Були обговорені питання порушень ерекції, сім’явиверження, статевого потягу, а також причини чоловічого непліддя. Лекції другого дня симпозіуму (Practising Sexual Medicine State of the Art 2015) були присвячені етіології, діагностиці і лікуванню передчасної еякуляції. Цікавим було те, що лекції провідних сексопатологів проходили у вигляді постійного контакту з аудиторією, кожен із учасників висловлював власну думку на проблему, дискусії породжували обговорення все більш ширших питань тематики.

Відрадним було і те, що двоє українських делегатів на цьому симпозіумі поповнили ряди дійсних членів European Society for Sexual Medicine.


Будучи в Амстердамі, не можна не сказати про красу і неповторність цього міста, його шарм, який створюють йому архітектурні ансамблі будинків, понад 1500 мостів через канали, величезна кількість велосипедів і квітів. А чого тільки вартують музеї Ван Гога, мадам Тюссо, історичний…
За інформацією прес-служби ТДМУ.

Коментарі вимкнені.