Прокуратура покарала Тернопільщину за теперішню політичну ситуацію вже 12 раз!

Тільки 65 грудня міський голова Тернополя Сергій Надал підписав розпорядження згідно якого з 9 грудня керівники комунальних підприємств, установ та закладів зобов’язані вивісити на будівлях Державний Прапор України та прапор Ради Європ.

Також, у розпорядженні рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, вивісити на будівлях Державний Прапор України та прапор Ради Європи з 9 грудня 2013 року.

І вже 8 грудня прокурором міста Тернополя  пред’явлено позов до Тернопільського окружного адміністративного суду з вимогою визнати незаконним та скасувати розпорядження міського голови  «Про вивішування прапорів».

Як повідомляє прес-служба прокуратури, відповідно до норм Конституції України, виключно законами України встановлюється порядок використання і захисту державних символів.  Таким чином, рішення міського голови Тернополя прийнято із порушенням вимог Основного Закону держави та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Загалом, органами прокуратури області пред’явлено 12 позовів про скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, які прийняті в період з 1 по 6 грудня 2013 року з питань використання державних символів та політичної ситуації в Україні.

Коментарі вимкнені.