Прокуратура ставить на місце посадовців на Тернопільщині

Посадовці ігнорували не лише маму немовляти, а й рішення суду. Після втручання прокуратури мешканці Заліщицького району виплатили заборговану допомогу, а посадовця притягнули до відповідальності.

Чиновники управління праці та соціального захисту населення Заліщицької райдержадміністрації відмовили місцевій жительці у призначенні допомоги при народженні дитини. Причиною назвали те, що жінка пропустила строк подачі відповідної заяви для її призначення.

Незважаючи на прийняте на користь місцевої мешканки рішення суду щодо призначення їй соціальної допомоги, службові особи продовжували зволікати з призначенням та виплатою жінці коштів на утримання дитини, повідомили в прес-службі прокуратури області.

Начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації внесено документ прокурорського реагування. За результатами його розгляду винну посадову особу органу влади притягнуто до відповідальності, а місцевій мешканці нарахованого та виплачено заборговану державну допомогу при народженні дитини в сумі понад 12 тисяч гривень.

До слова, за наслідками прокурорських перевірок у поточному році поновлено права понад 3 тисяч дітей, відшкодовано понад 1,5 млн грн, до відповідальності притягнуто 380 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Коментарі вимкнені.