Проти чого тернополяни протестують?

На 54 сесії Тернопільської міської ради депутати звернулися до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо заборони грального бізнесу, який функціонує під виглядом закладів з розповсюдження державних лотерей.

«Тернополяни неодноразово звертаються з пропозиціями щодо закриття та ліквідації терміналів державних лотерей, розміщених на території міста, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Адже у Тернополі заклади з розповсюдження державних лотерей функціонують у приміщеннях колишніх закладів грального бізнесу з використанням терміналів електронної системи прийняття ставок, які за своїм виглядом нагадують гральні автомати. Єдиною відмінністю від старих гральних автоматів є те, що нові модифіковані термінали видають лотерейні чеки та приймають платіжні картки замість фішок».

Таким чином, постійними клієнтами таких закладів стають, як правило, студенти та азартні особи, які систематично відвідують салони грального бізнесу. Саме тому від імені громади міста Тернопільська міська рада звертається до голови Верховної Ради з проханням винести на розгляд Верховної Ради України питання щодо обмеження/заборони діяльності, як у м. Тернополі, так і в країні в цілому закладів з розповсюдження державних лотерей.

-1 thoughts on “Проти чого тернополяни протестують?

  • 18:06 | 18.12.2014 о 18:06
    Permalink

    Надал вже давно звертався в міліцію щоб закрили гральний бізнес. Але мєнти тільки вміють бабок шугати і кришувати.

Коментарі вимкнені.