Проти хуліганів, які закидали яйцями російськомовних артистів під час концерту, порушили кримінальне впровадження

Увечері 6 квітня в місті Тернополі в палаці культури «Березіль» проходили гастролі двох відомих виконавців. Через півгодини після початку концертної програми, декілька глядачів вчинили хуліганські дії, закидавши сцену яйцями. У перебіг подій втрутилися працівники приватної охорони, які й звернулися за допомогою до працівників міліції, – розповів “Погляду” начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Петро Колісник.
Співробітники Тернопільського міського відділу внутрішніх справ затримали шістьох молодих хуліганів. За фактом перешкоджання проведенню концертної програми правоохоронці проводять перевірку. Подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрите кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України.
Хулігани нестимуть відповідальність згідно закону.
Концертну програму після декількахвилинної перерви було продовжено.

Нагадаємо, сьогодні 0 19:00 в Тернопільському палаці культури “Березіль” ім. Леся Курбаса, група із 20-ти українських націоналістів провела націо – захистну акцію проти антикультурного, антиморального русифікаторського заходу – “концерту” попсових дуетів “Потап и Настя”, “Время и стекло” та Аркадия Лайкина. Русифікаторів Тернопіль зустрів яйцями.

-1 thoughts on “Проти хуліганів, які закидали яйцями російськомовних артистів під час концерту, порушили кримінальне впровадження

 • 22:30 | 6.04.2013 о 22:30
  Permalink

  Правильно хлопці зробили! Вказали яничарам їхнє місце і нагадали, що зрада Батьківщини безкарно не минає.

  • 00:38 | 7.04.2013 о 00:38
   Permalink

   Чим “хлопці” правильно зробили?
   Проблеми такого роду потрібно вирішувати явно не такими методами.

   Люди прийшли послухати музику, яка їм подобається, це їх особистий вибір, і їх погляди. Псувати їм настрій та враження від концерту (а особливо артистам) – це зовсім не “прививати” українську мову.

   Як слухали, так і будуть слухати їх. А “хлопці” лише показали культуру та гостинність нашого Тернополя, і що найбільше мені подобається, проти них порушена карна справа.

   Складається враження, що в тризубі люди з дуже слабким інтелектом. Хоча, що тут складається, я це давно знав. Намагаються показатися якимось імпусильнивними, швидше тінеджерськими, вчинками.

   Якщо мають певні погляди, хай тримають при собі, або в рамках закону і моралі роблять свої акції.

   Усі хто згоден – палець вверх.

 • 03:32 | 7.04.2013 о 03:32
  Permalink

  Ну не гранатами ж закидали. Артисти це люблять. Їм головне, щоб не ігнорували. А позитив чи негатив – до лампади. На концерті були? Були. Гроші заплатили? Заплатили. УСПІХ!!! Крапка.

Коментарі вимкнені.