У Тернополі розпочалась війна за комунальне підприємство (відео)

Ми вже писали, що тернопільське комунальне підприємство  МШЕД доведене до банкрутства і тепер близько сотня людей залишається без роботи.  Зазначимо підприємство не пускають взяти участь в тендері по прибиранню міста , бо воно має 3 млн. грн.. боргів. Але більше мільйона гривень підприємству винне міське управління ЖКХ. І більше 1,5 млн. винне луцьке підприємство, яке вже минуло річ виграло тендер. Кріт того, луцьке підприємство прибирання міста здійснює саме технікою МШЕДу!.

Як громадський активіст Тарас Білан пробує відновити справедливість дивіться на відео.

 

Нагадаємо, 26 лютого близько сотні працівникам КП ТМ ШЕД повідомили про те, що частина з них залишиться без роботи. Відбулося це на зборах працівників. Щоправда, по бажаню, працівники ШЕД можуть перейти на роботу в приватне підприємство “Комун-сервіс”.

Перед обуреним колективом виступали керівник комунального підприємства міської ради, представник приватної фірми з Луцька, яка виграла тендер на прибирання нашого міста, юрист, були присутні два дупетати міської ради, начальник управління ЖКГ Микола Лесів.

Люди кричали, задавали питання. Вони хочуть і далі залишатися на своїх робочих міцях, хочуть, щоб підприємство брало участь в тендері, та не вірять в чесне проведення попередного тендера, в якому власне й виграло луцьке підприємство “Комун-сервіс”.

Чоловіки готові тепер зриватися з місць і йти на майдан чи прямісінько до міського голови. “У нас буде свій майдан!”, впевнено заявили працівники.

Трансляцію засідання проводить PROZORO.TV спільно з «Поглядом».

Коментарі вимкнені.