Приїхав, подивився і сказав директору шукати додаткові кошти, – як чиновник оглядав біатлонну базу у Підгородньому

Навчально-спортивну базу з біатлону Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос», що у селі Підгороднє Тернопільського району відвідав виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської ОДА Іван Бабійчук 24 лютого

 За його словами,  біатлон  є пріоритетним видом спорту в області.

«На цій біатлонній базі тренувалася Олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу з біатлону Олена Підгрушна,  зараз тут займається чимало сильних спортсменів, проводяться Всеукраїнські та регіональні змагання,  тому ми повинні зробити все, щоби база відповідала олімпійським стандартам» , – наголосив Іван Бабійчук

Також він закликав голову Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Георгія Гунтіка  шукати додаткові джерела фінансування для вирішення проблемних питань навчально-спортивної бази.

Довідково:

Навчально-спортивна база з біатлону знаходиться у селі Підгороднє Тернопільського району Тернопільської області. Введена в експлуатацію 27 червня 1985 року і з займає площу відповідно до державних актів 2,25 га, з яких 1,1 га – спортивна база, 1,15 – стрільбище. Приміщення НСБ включає в себе спортивний зал розміром 18х6 метрів, харчоблок, реабілітаційний центр, душові, роздягальні, туалети, а також 20 спальних кімнат.

На території бази є комплекс підсобних приміщень (гараж, складські приміщення), водонапірна башта. База забезпечена автономним газовим опаленням.

Для проведення навчально-тренувальної процесу спортсменів є лижеролерна траса довжиною 2,5 км та шириною 2,5 м, а також стрільбище на 18 біатлонних установок.

У школі займається станом на 1 січня 2015 року 162 учнів, заняття з якими проводить 11 тренерів, з яких 6  штатних.

Коментарі вимкнені.