Поляк, який питав у “Беркутів”, що ті роблять, не їде із Києва додому (відео)

Бартек Маслянкевич став відомим завдяки сміливим питанням “Беркуту”: “Ty ukrainiec! Co ty robisz?”. Проте, зізнається, польскі колеги не схвалили його необережність. 

Журналіст польського телеканалу Republika, що вів репортаж з Європейської площі під час наступу “Беркуту” на повстанців, погоджується, що поводився “не дуже мудро”, бо був без шолому. Каже, діяв так, щоб показати світу: на Майдан вийшли не екстремісти та хулігани. За сміливу роботу на лінії фронту він отримав сотні вдячних повідомлень від українців (у фейсбуці відписав їм “Дорогі друзі УКРАЇНЦІ! дякую вам за всі теплі слова!Я не всім можу відписати особисто, але за всіх вас тримаю кулаки! Я тільки працюю,то ви героі -Слава Вам!!!!”) і десятки критичних – від польських колег.

Професія у нас така – ставати на лінію фронту і показувати все як є”,- каже в ефірі hromadske.tv журналіст польського телеканалу Republika Бартек Маслянкевич, що був на прямому включенні з Європейської площі під час наступу “Беркуту” на повстанців. Він зауважує: якщо полякам зрозуміло, що відбувається в Україні, то десь далеко в світі люди можуть дивитися новини з Києва і думати, що на Майдан зійшлися екстремісти, анархісти і хулігани. “Я не розумію, як українець може стріляти в українця!” – каже Бартек, який не перший день стежить за подіями у центрі української столиці. Під час інтерв’ю на hromadske.tv він розповів, як приїхав у Київ висвітлювати мирний протест і планував залишатися 5 днів, а тепер не збирається їхати, щоб побачити на власні очі перемогу українців, що повстали, та розповісти про це полякам.

Відео – hromadske.tv

Коментарі вимкнені.