Рецидивіст -“гастролер” з Тернопільщини крав мобілки у Чернівцях

Нещодавно у Першотравневому районному суді міста Чернівці розглянуто кримінальну справу «гастролера» з сусіднього регіону. Рішення суду – позбавлення волі на п’ять років з обов’язковим відшкодуванням потерпілим заподіяних матеріальних збитків.

Матеріали розслідування даної кримінальної справи засвідчують, що 46-річний житель одного з районних центрів Тернопільської області впродовж січня – червня минулого року систематично приїжджав у Чернівці, щоб, без сумніву, поповнювати та зміцнювати власний бюджет.

Користуючись неуважністю та безпечністю громадян у магазинах, кафе, маршрутних автобусах та інших місцях, крадій влаштовував «полювання» на чужі мобільні телефони. Серед ночі злочинець «чистив» салони приватних легковиків та автогаражів чернівчан.

Незважаючи на майстерне маскування слідів злочинів, правоохоронці ідентифікували та затримали крадія-гастролера.

Доведено його причетність до п’ятнадцяти крадіжок чужого майна загальною вартістю у 56 645 гривень. Кримінальну праву порушено за ч.1, 2, 3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Тернопільчанин вже раніше тричі притягався до кримінальної відповідальності за вчинення навмисного вбивства, нанесення потерпілому тілесних ушкоджень середньої тяжкості та крадіжки, за що відбував покарання за ґратами шістнадцять років.

Коментарі вимкнені.