Що не вистачає для повного щастя Кайді та Підгрушній

Олексій Кайда та Олена Підгрушна розповіли, що для урочистостей замовила звичайний ресторан, а в подарунок хотіла б отримати кавоварку.

Наречений і наречена познайомилися, коли Олексій Кайда в статусі голови Федерації біатлону Тернопільської області нагороджував Олену за “срібло” на чемпіонаті світу в 2011 році. “Нас вдарила любов з першого погляду”, – сміється Підгрушна.

Урочистості відзначать у тернопільському ресторані “Братислава”, а для першого танцю вибрали ліричну пісню Пономарьова “Я ніколи нікому тебе не віддам”. Молоді кажуть, що без народних звичаїв на весіллі не обійдеться – друзі нареченого вже готують викуп нареченої. Сукню біатлоністка пошила в одному з місцевих салонів, підглянувши фасон в інтернеті. “У процесі шиття сильно схудла, і довелося часто ходити на примірки. У підсумку підсадила дівчаток у салоні на біатлон”, – говорить спортсменка.

Олена не готувала список подарунків, але попросила гостей допомогти з технікою для нового будинку: пральною машиною, мікрохвильовкою і кавоваркою. Жити молодята планують у Тернопільській області в селі Підгородньому, де пара добудовує будинок за канадською системою – не з цегли, а на основі дерев’яного каркаса.

“У підсумку всі закінчили за 20 днів”, – ділиться чемпіонка. Вона каже, що допомагати чоловікові у його політичній кар’єрі не збирається. “Я далека від політики, мітингів. Не моє це”, – говорить Підгрушна.

vesti.ua
Джерело: <a href=”http://gazeta.ua/articles/sport/_pidgrushna-silno-shudla-v-procesi-shittya-vesilnoji-sukni/497488″>Gazeta.ua</a>

Коментарі вимкнені.