Пасажири зізнались Сергію Надалу, що задоволені якістю перевезень у Тернополі!?

Міський голова Тернополя Сергій Надал сьогодні, 15 липня, особисто проїхався у громадському транспорті і розпитувався пасажирів, чи отримують вони квитки, чи мали проблеми із відмовою у перевезенні пільговиків. По це він повідомив на прес-конференції по підсумках місячника контролю за роботою громадського транспорту.

–          Сьогодні ми особисто зробили об’їзд на трьох маршрутах №19, 15, 18, – розповів Сергій Надал. – У всіх трьох автобусах ми отримали квитки. Санітарний стан, можна сказати, задовільняв. Поспілкувавшись із пасажирами мені приємно відмітити, що я не почув нарікань на роботу громадського транспорту. Принаймні в тих трьох маршрутках, в яких я спілкувався з людьми.

Міський голова зазначив, що думав почути більше негативу про якість перевезень і водіїв, ніж почув.

–          Я розумію, що це є не 100% мешканців. Можливо я сьогодні вдало попав, але, чесно кажучи, я сподівався, що буде більше негативу. Але хочу сказати, що те, що почув від людей – означає, що на достатньо належному рівні працює громадський транспорт у Тернополі.

Також сьогодні під час проїзду на маршрутках Сергій Надал разом зі своїм заступником та начальником управління транспорту стали свідками не дуже коректної поведінки водія.

–          За такі речі ми максимально притягнемо до відповідальності, – підсумував VIP-пасажир.

Що ще озвучили чиновники міської ради на прес-конференції щодо підведення підсумків місячника контролю за роботою громадського транспорту, читайте згодом.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.