Секрети тернопільських хлопців

Ви думаєте усі хлопці – справжні принци сильні і невразливі? Навіть у найвідайдушніших буває поганий настрій чи депресія. 

epilac

Чутливі романтики. Саме так, вони у душі романтики, люблять сюрпризи і романтичні фільми. Ба, навіть більше, інколи свого принца можна побачити за переглядом серіалу. Проте почуєш «відмазку», ніби «це сестра дивиться, а я лише у кімнаті сидів собі». Саме тому і вивчив імена всіх героїв.

Люблять поплакати. Так-так, плачуть, інколи навіть гіркими сльозами.

Депресія. Думаєте, це тільки спостерігати можна у дівчат? Е, ні, навіть симптоми у чоловіків ті ж самі: поганий настрій, скиглення щодо своєї самооцінки, проблеми зі сном.

Комплекси і фобії. Зазвичай, вони не визнають ні того, що бояться темноти. Не скажуть, що комплексують через відсутність пресу, або декількох сантиметрів у своєму рості.

Люблять помріяти. Але, зазвичай, позиціонують себе, як реалістів. Подумайте самі, адже більшість книг фентезі написані саме чоловіками.

Зовнішній вигляд. Тут можна виділити декілька підпунктів. Адже сильні половинки переживають за свій вигляд так само, як і жінки.

Обличчя. Чорні цятки, суха шкіра і прищі, молодці, вони з цим борються. Навіть з допомогою ВВ крему (тональний). А брови. Вони їх вищіпують для того, щоб не була одна суцільна.

Волосся. Інколи йду по вулиці і дивуюся, ну навіщо так багато гелю і лаку для волосся «лити» на голову? Пожалійте свою маму, а то потім на зачіску їй не вистачить.

Волосся на тілі або його відсутність. Нещодавно побачила в Інтернеті обговорення хлопців, щодо того, як і чим краще видаляти волосся. На першому місці – це бриття і різного роду депіляції. На сайті обговорення були й варіанти фото з лазерної епіляції. До речі, не кожна дівчина готова на це піти, вже не кажу про болючу таку процедуру, як воскові стрічки. На що тільки не підуть хлопці заради своєї привабливості. Хоч є безумовно такі, які бажають залишитися «природними».

Аля Сніжинка, Тернопіль – студентська столиця

Коментарі вимкнені.