Сергій Надал презентував проект пам’ятника Незалежності України (фото)

9 березня в Українському домі «Перемога» міський голова Тернополя Сергій Надал презентував громадськості проект пам’ятника Незалежності України, який планують спорудити у Тернополі. Пам’ятник повстане на театральному майдані міста навпроти драматичного театру.

«Ідея встановлення пам’ятника Незалежності у Тернополі виникла ще у депутатів першого демократичного скликання, тоді і було прийнято рішення про його будівництво. Нажаль за 20 років це питання заговорилося у різного роду суперечках та ініціатори не прийшли до кінцевого висновку якої форми він має бути. Минулого року ми оголосили конкурс на кращий макет пам’ятника. У ньому взяли участь 11 архітекторів з різних куточків України. За результатами голосування тернополян та професійного журі переміг проект скульптора Івана Сонсядла. Сьогодні ми отримали удосконалений макет пам’ятника, який має повстати на головній площі нашого міста до Дня Незалежності.

Пам’ятник Незалежності України в Тернополі має будуватися не за бюджетні кошти – це справжня народна будова. Це втілення віковічного прагнення наших співвітчизників жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї. Сподіваємося, що ніхто не залишиться осторонь та зробить свій посильний внесок у спорудження монументу пам’яті борцям за національне відродження», – зазначив Сергій Надал.

Кошти просимо перераховувати з призначенням платежу «На спорудження пам’ятника Незалежності» за наступними реквізитами:

                   Управління культури і мистецтв

                   Тернопільської міської ради

                   Бульвар Т.Шевченка, 1

                   р/р 35420039001658

                   МФО 838012

                   ЄДРПОУ 02230572

                   ГУДКСУ в Тернопільській області

Імена благодійників будуть пошановані.

-1 thoughts on “Сергій Надал презентував проект пам’ятника Незалежності України (фото)

  • 17:16 | 10.03.2012 о 17:16
    Permalink

    Цікаво порахувати скільки коштують усі пам’ятники в області, побудовані на гроші зібрані із галичанських жебраків? Може би ці кошти гуманіше було би передати в наші обдерті лікарні на оновлення медичної апаратури щоб безкоштовно лікувати на них наше збідніле населення! А то придбаний за державні кошти компютерний томограф вартістю півтора мільйона доларів експлуатують у 2-й міськлікарні приватні структури і роблять процедури хворим за 700-900 гривень. Де бабця зо села може собі дозволити такі шалені гроші? Але помпезність оцих презентацій дивує і вражає усіх небайдужих тернополян. Всі кажуть, що міська влада хоче переплюнути киян у увіковічненні своїх “подвигів”. Хай краще би відмінила своє рішення про будівництво чергового приватного хмарочоса замість дитячого кафе в центрі!

Коментарі вимкнені.