Сергій Надал, у вас не команда, а ганьба, – Олена Дейнека

Активіст Асоціації захисників безпородних тварин “Ноїв ковчег” Олена Дейнека написала відкритого листа у мережі Фейсбук міському голові Сергію Надалу. Також нагадаємо, Олена – викладач, фахівець з економіки та підприємництва та дружина начальника міського управління стратегічного розвитку Юрія Дейнеки.  Але не зважаючи на це жінка  не боїться відкрито іти проти дій міської влади та активно висловлює свою позицію.

Звернення

Шановний Сергію Віталійовичу.
Ви як палкий прихильник соціальних мереж повинні оцінити моє звернення.
Мабуть тільки лінивий чи байдужий критично не висловився про вашу команду
Але скажу вам як пересічна мешканка м. Тернополя – хренова у вас навіть не команда – це наказання Боже, це суцільна ганьба. Я не дивуюсь, що вам не вдається виконати свої передвиборчі обіцянки, або навести порядок, наприклад з чисельністю безпритульних тварин. Сергій Віталійович, у мене до вас пропозиція – якщо ваші заступники безсильні і безпорадні, то відпустіть їх на волю
Шкода, що ви жодного разу не приїхали у собачник (так його в народі називають) у Дичкові. Одного разу вас там чекали, поклали бруківку, натягнули додаткову сітку, що собаки не змогли замастити ваші чисті штіблєти, розпіхали псів й так по переповнених і наполовину зруйнованих вольєрах (до речі, до зведення і постійного ремонту яких очолювана вами структура не має відношення). Це фігня, що вони пережерлися і їхнє лікування нам, волонтерам, обійшлось в значну суму грошей. А тепер про серйозне. Шкода, що у вас у підпорядкуванні кухарчуки і малки, які звозять і кидають у собачник тварин. Нікого з вас звісно не цікаво, чим їх годувати, а в окремих випадках і лікувати, і стерилізувати. Я не дивуюсь, що таке відбувається, адже ваш заступник Влад Стемковський у відповідь на сигнали громади нейтралізувати собак, зовсім не проти, що їх так звозять у гетто. Крім того, Стемковський радить нам всипити усіх їх, якщо нам, волонтерам так важко. Напевно, на його точку зору, це найкраще вирішення проблеми
Проте вважаю, як громадянка України, з податків якої утримується ваша організація, що таким особам як згаданий мною чиновник, у ній же ж не місце. Мало того, що він істота безпринципна, з явно садистськими нахилами, так ще й диструктивна, невміла. Так ми Україну-неньку не розбудуємо. Як не можете самі, то не беріться за справу, не марнуйте державні кошти. Якщо вже чиновники так вболівають за справу, а не здійснюють фінансування (причому із державного бюджету), то нехай бодай раз спробують нагодувати понад 70 псів з своєї кишені. Як не можете впоратись із людьми та проблемами, то може, не беріться керувати містом?

-1 thoughts on “Сергій Надал, у вас не команда, а ганьба, – Олена Дейнека

 • 08:10 | 31.07.2014 о 08:10
  Permalink

  а може 1 жител1в заодно всипити? Тод1 – н1яких проблем. Н1хто писати не буде 1 голову морочити н1чим. знай соб1 – керуй.

 • 13:31 | 31.07.2014 о 13:31
  Permalink

  Будь який керівник, котрий реально робить роботу, завжди має критиків. Ще ніхто не навчився подобатись усім! Надал має величезну кількість прихильників і легко виграє вибори і зараз, і у майбутньому. Ця Олена Дейнека явно загналась.

 • 14:17 | 31.07.2014 о 14:17
  Permalink

  Собачки це добре. Але людей все ж треба ставити вище. Коли я бачу як стерилізовані собаки кусають людей, то перепрошую, але вважаю, що їх треба відстрілювати, а не тратити гроші на утримання. Хто бажає нехай сам за свої особисті гроші їх утримує.

Коментарі вимкнені.