Сергій Рижук звернувся до міліції щодо проведення масового заходу в лазні та попросив супровід для автоколони

Сергій Рижук з міста Нетішин Хмельницької області, як законослухняний громадянин, виконуючи закони України від 16 січня, звернувся до міської міліції щодо проведення масового заходу в лазні та попросив супровід для автоколони.

Повідомлення від Сергія Рижука

“Отже, у контексті прийнятих законів, та попереджаючи можливе правопорушення, зареєстрував сьогодні у міліції повідомлення “про масовий захід”. В канцелярії довго вчитувались у зміст, але все ж зареєстрували. Копії документу завіз у СБУ та до міської ради.

Через 20-30 хвилин передзвонив на мій мобільний заступник начальника міліції. Спочатку запитав навіщо нам для супроводу у лазню автоколони з п’яти машин міліцейські спецавтомобілі з проблисковими вогнями, згодом опустившись до рівня погроз, мовляв “попробуйте провести, побачимо, побачимо …”.

Так як в лазні нас часто збирається більше десяти чоловік (а це вже масовий захід), то додатково попросили забезпечити громадський порядок. Сподіваємось ну хоча б на взвод автоматників. Друзів попередив аби не віталися “Слава Україні!”, бо долучать ще екстремізм” …

На фото: скан зареєстрованого повідомлення у відділку

-1 thoughts on “Сергій Рижук звернувся до міліції щодо проведення масового заходу в лазні та попросив супровід для автоколони

Коментарі вимкнені.