Сестра пораненого під час АТО пластуна Тараса Ковалика не справляється сама

Рідна сестра Тараса Ковалика, тернопільського пластуна, якому прострілили ногу в зоні АТО, Oksana Shyshyna просить фінансової чи будь-якої іншої допомоги. Каже, що з братом усе добре, але реабілітація вартує великих грошей. Про це вона пише в себе на сторінці у Фейсбуку.

Друзі! Важко про це писати.. але мені потрібна Ваша допомога.. Мого рідного брата Тараса (Taras Kovalyk) поранили в бою за містечко Щастя, на Сході. Він служив в батальйоні Айдар. Куля потрапила в ногу та пошкодила артерію під коліном. Дякувати Богу, ногу вдалося зберегти, проте для відновлення повноцінної роботи нервів потрібна тривала реабілітація(близько пів року). Зараз він в лікарні в Києві. Далі – лікування в спеціальному госпіталі, багато фізіо терапії. Можливо оберемо щось за кордоном – залежить від рекомендацій лікарів і складності процесу. Але як не крути… це дорого.
Тарас відмінний пластун, професійний повар, справжній патріот, дуже світла та сильна людина. Він з тих, хто робить різницю в цьому світі!
Він пройшов Майдан на передовій 15ої сотні. Ніколи не боявся висловлювати і захищати свої позиціїї. В Самообороні його знають як “Кулька”.
Відвертокажучи, я горжуся ним і дуже щаслива мати такого брата. Він воював за Нас, за Україну і за Майбутнє. Тепер моя черга.. Я дуже хочу щоб він був здоровий, але сама не справлюся… Тому буду вдячна за будь-яку фінансову чи іншу допомогу.
Номер картки Приватбанку нашої мами: 5168 7420 6416 3292, Ковалик Ольга Євгенівна.
Її мобільний номер телефону – 067 110 53 37
Друзів – емігрантів  прошу писати в приват (хотілось би зробити переказ однією сумою разом з моїм вкладом, щоб була менша комісія)
Люблю Вас! Як сказав отець Борис Гудзяк – “Стосунки між людьми це матриця.” Сподіваюся, життя ще подарує мені шанс Вам віддячити.
Репост вітається.

Довідка:

Під час звільнення м. Щастя Луганської області Тарас Ковалик з Тернополя отримав кульове поранення.

В лютому він виконував обов’язки замсотника, а згодом і сотника 15-ої сотні Самооборони Майдану. А коли почалася війна, у складі добровольчого батальйону “Айдар” захищав наш із вами спокій на східних кордонах. Був поранений – зачепило артерію і нерв.

Коментарі вимкнені.