Школярі Тернопільщини дякували Хоптянові за своє «щасливе дитинство»

32 автобуси за програмою «Шкільний автобус» надійшли на Тернопільщину напередодні нового навчального року. Такої щедрості влади наша область ще не бачила. Тим паче, що Табачник відірвав на транспорт від серця  12 200 тис. (лише на нашу область).

Звісно, тішимося за дітлахів, які раніше в мороз, дощ та вітер добирались до школи на фірі, на татовому «Запорожці» або ж на своїх двох. Старенькі автобуси часто «глохли» посеред поля або ж зовсім не приходили. Дівчатка і хлоп’ятка раді такому придбанню, адже тепер зможуть їздити на екскурсії, змагання до райцентру і навіть до Тернополя. Сьогодні вони гордо стояли на головному майдані області у найкращих строях зі своїми вчителями і не годні були надякуватись керівництву краю.

Самого ж пана Хоптяна розпирало за його словами «чувство гордості» за діяння своїх босів. Утім, підводні течії у придбанні шкільних автобусів київські колеги все ж надибали. Детальніше дивіться тут http://tvi.ua/program/tender-news-z-natalijeju-sedletskoju.html

За інформацією управління освіти та науки обласної держадміністрації, школи області мають потребу ще у семи десятках автобусах.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.