Шукають тих, хто останім бачив живим Героя України Сашка Капіноса

ЗАГИБЛОГО Сашка Капіноса (житель  села Дунаєва Тернопільської області)  поранили 18 лютого ввечері між 21.00-22.00. Швидше за все біля Українського Дому або біля Стелли. Є різні версії, яким чином його було поранено. Шукаємо людей, які бачили Сашка того вечора.

Шукайте відео і фото з того дня, передивіться свої збережені фото чи відео, може ви помітите його там. Він був у чорній пуховій курточці, темно-синіх джинсах, на шиї або на голові (під шоломом) був яскраво-жовтий баф. ЩИТКИ-НАКОЛІННИКИ ЧОРНОГО КОЛЬОРУ ЗАЛЯПАНІ КРАПЛЯМИ БІЛОЇ ФАРБИ.
Якщо ви володієте будь-якою інформацією, дзвоніть за телефоном 097 642-40-72 , 068 712-92-06, Олена Котляр

Сашка помер 19 лютого  лікарні від поранень, хоча пробували врятувати. Він переніс складну операцію, проте серце не витримало.

«Саша приїхав на Майдан зі своєю дівчиною, так і не встигнувши одружутися і народити дітей. У звичайному житті він жив у селі, тримав фермерське господарство. Крім цього, Капінос був у «Свободі» Кременецького району. На Майдані був дуже активним, служив у сотні «Волинська Січ». А сьогодні вранці, близько 10 ранку, після перенесеної операції серце нашого брата зупинилося», – прокоментував «Сегодня» нардеп від «Свободи»Михайло Головко.

За словами Головка, вчора Капінос в зіткненні з силовиками «Беркута» отримав дуже сильну травму голови, йому майже роздрібнили череп. Всю ніч Олександра намагалися врятувати, але безуспішно.

Коментарі вимкнені.