«Широкомасштабна» операція у Тернополі – це просто шпарина, через яку НАБУ хоче залізти у велике корупційне кубло? – Дмитро Гнап

Таке припущення у мережі Фейсбук зробив український журналіст, громадський активіст Дмитро Гнап.

Воу, воу, хлопці з НАБУ! Припиніть так рішуче боротися з корупцією. Що ви залишите нам? Зараз Національне аниткорупційне бюро проводить “широкомасштабну” (!) операцію, розслідуючи вимагання хабара в 12 тис.доларів. До операції залучено понад 100 (!) правоохоронців. Наважусь висловити припущення. Але 12 тисяч доларів – це кишенькові гроші, що називається, “на пробухать” для багатьох фігурантів наших розслідувань. Можливо, ця “широкомасштабна” операція – це просто шпарина, через яку НАБУ хоче залізти у велике корупційне кубло? Тільки навіщо шукати шпарини, коли поруч цілі печери, куди можна заїзжати на вашому БТРі з усім вашим добре оплачуваним спецназом. Наприклад, менеджери Коломойського вивели з “Укрнафти” 10 мільярдів гривень. Коломойський ці гроші повертати не збирається, натомість днями зустрічається з президентом та прем’єр-міністром. Це корупція чи ні? Приклад поменше. Колишні керівники, а сьогодні судді Вищого господарського суду Татьков та Ємельянов – творці донецького “кешевого” правосуддя. В їхньому випадку все доведено фінрозвідкою Латвії та Ліхтенштейну: “Особа 7 (дружина Ємельянова) переказала кошти в сумі 5,8 мільйона євро та 7 мільйонів доларів на свій рахунок в Ліхтенштейні. Досудовим розслідуванням встановлено перевищення видатків над офіційними доходами особа 8 (суддя Ємельянов).” Але прокуратура не особливо наполягає, а НАБУ взагалі не проявляє цікавості до цієї справи, і суддя Апеляційного суду Масенко місяць тому знімає арешт з рахунків Ємельянових. І це при тому, що ще восени я передав одному з детективів НАБУ всі матеріали по справі Татькова та Ємельянова.
Шановне НАБУ! З такими “широкомасштабними” операціями як сьогодні в Тернополі, ви не те що не виправдаєте витрат на відрядження туди. Вам скоро доведеться купувати звичайні шкарпетки по 12 гривень. Як у наших журналістів. Не знаю, чи розширить це вам коло пошуку. Але принаймні коштуватиме платникам податків набагато дешевше.

Коментарі вимкнені.