Сільська рада, що межує з Тернополем, знайшла партнера в Польщі

Акт про парнерство підписали голова сільської ради Острова Богдан Піщатін (на фото справа) та війт гміни Павловічкі Єжи Треффон.

Острівська сільська рада і польська гміна Павловічкі нещодавно стали партнерами. 

Співпраця між теперішніми партнерами почалася ще торік, коли народний ансамбль ’’Острів’яночка’’ возив свої пісні до Польщі. Згодом відбувся обмінний візит. Подружилися  колективи, треба було думати ширше. Війт гміни Павловічкі Єжи Треффон радіє майбутньому партнерству. За його словами, контакти людські найважливіші. ’’Ми хочемо показати,-  наголосив гість з Польщі, – що у тій частині Європи живуть файні люди, є красиві краєвиди, все цікаве для туризму та мандрів. Тому будемо розширювати сферу своїх інтересів.’’

До гміни Павловічкі входять 23 села. Практично у кожному громадському закладі працює українець. У них зараз на роботі майже  200 людей з України. У гміни є досвід співробітництва з німцями та чехами. Спочатку також був страх і невпевненість, проте зараз поляки ще й допомагають своїм партнерам.

Сільський голова Острова Богдан Піщатін вбачає тільки користь від такого партнерства. Культурний обмін буде продовжуватися, планують перейняти у поляків досвід встановлення очисних споруд, натомість пропонують партнерам цікаві туристичні маршрути Тернопільщини і сподіваються на розвиток бізнесових інтересів.

Хата

Коментарі вимкнені.