Сім’я відомого тернополянина збирається бунтувати проти комунальників

Український співак з Тернопільщини  Віктор Павлик, який став солістом американської рок-групи, став жертвою київських комунальників – йому підвищили квартирну плату, повідомляє ТСН.Особливе.

Дружина співака Лариса поскаржилася, якщо раніше за свою квартиру в 140 кв м вона платила 900 грн, зараз житло буде обходитися в 1140 грн щомісяця. Плату, каже Лариса, підняли несподівано і без попередження, тому обурилися всі мешканці будинку, адже будинок вже досить старий, ремонт під’їздів та прибудинкової території не роблять уже дуже давно. У компанії, яка обслуговує будинок Павликів, запевняють, що підвищення виправдане: ціна на комуналку тут не змінювалася вже п’ять років.

Лариса Павлік каже – платити за новими тарифами вона і її сусіди не будуть, а їм натомість погрожують відключити ліфти і не вивозити сміття.

“Ми не будемо платити. Тому що треба показувати владі або чиновникам, які необгрунтовано це роблять, що народ проти!” – різко заявила Лариса.

 

-1 thoughts on “Сім’я відомого тернополянина збирається бунтувати проти комунальників

  • 22:37 | 16.08.2013 о 22:37
    Permalink

    1140 грн щомісяця – це справді обдиралівка. Не думаю, що це тариф індивідуальний для багатого співака, а й для усіх людей…чи як зрозуміти???? Що це за тариф такий і які послуги входять в нього???? Щось не віриться….

Коментарі вимкнені.