Сінема-сіті запрошує до Тернополя зірок!

Сінема-Сіті запросив на своє День нароодження Володимира та Віталія Кличко. Отож, 16-го  березня  кінотеатр  Сінема-Сіті  святкуватиме свій  День народження   –  2 роки !

В рамках святкування  другої річниці відбудеться  презентація фільму німецького режисера Себастіана Денхардта «Кличко». Фильм буде представлено особисто режисером  та  героями картини  Володимиром та Віталієм Кличко. Беспрецедентна, документальна стрічка розповідає  про життя легендарних українських боксерів. Матеріали для кінострічки збирались  на протязі двох років. До фільму увійшли інтерв’ю з братами, їх родиною та друзями, колегами та єдино думцями, унікальні кадри із домашнього архіву. За словами самих спортсменів, це «матеріали із різних куточків планети, тих місць, які дуже важливі для них». Географія зйомок – від  України і Казахстану до  США.

Після  перегляду фільму відбудеться прес-конференція, в якій приймуть участь Віталій та Володимир Кличко, режисер картини Себастіан Дерхардт. Ви зможете переглянути картину, особисто поспілкуватися із відомими спортсменами, взяти автографи, а також стати гостями нашого свята, в програмі якого: виступ артистів, вручення призів, і багато інших приємних сюрпризів.

Нагадаємо, минулого року на дні народження “Сінема Сіті” була “прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк.

Коментарі вимкнені.