Скільки у Тернополі хабарники платять за свободу

Ще 18 липня 2014 року спецпідрозділом управління СБУ в Тернопільській області спільно з прокуратурою області затримано керівника ФЕДОРЦІА Олега Володимировича  та головного спеціаліста Інспекції з захисту прав споживачів у Тернопільській області під час отримання ним неправомірної вигоди від директора однієї з мереж торговельних закладів у сумі 6 тис. грн. за позитивне вирішення питання при проведенні перевірок його трьох магазинів.
Крім того з’ясовано, що зазначені службові особи органу контролю, діючи за попередньою змовою, неодноразово упродовж травня-липня 2014 року вимагали неправомірну вигоду у суб’єктів господарювання за сприяння у не проведенні перевірок та зменшення сум нарахованих штрафних санкцій.
За даним фактом прокуратура області розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Затриманому керівнику контролюючого органу обрано запобіжний захід взяття під варту та одночасно визначено судом суму застави в розмірі 70 000 гривень, а головному спеціалісту – домашній арешт.

Коментарі вимкнені.