Складна та довга дорога з Тернополя на Схід України (фото)

24 грудня 2014 року з благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання у Збройних Силах та інших військових формуваннях України прот. В`ячеслав Кізілов відвідав бійців батальйону «Торнадо», в якому несуть службу тернопільські вояки в зоні АТО.

Дорога з Тернополя була довгою та складною. Визволені міста- Красноармійськ, Лисичанськ,Словянськ, Артемівськ,Краматорськ та інші відновлюють своє повсякденне життя,та все одно залишаються шрами війни, які ще нешвидко загояться.

Священники помолились на могилі бійця Романа, який загинув під Слов`янськом. Багато ще неприємних сюрпризів довелось побачити та почути, та це не могло зупинити подорож.
Завдяки добрій і успішній співпраці старшого військового капелана з волонтерами Сергієм та Світланою Стойками в доволі короткий час вдалося провідати наших бійців. Під час перебування у місці дислокації батальйону були відправлені Божественні Літургії, молебні, акафісти, освячено натільні хрестики та військове спорядження. Були здійсненні чисельні таїнства Сповіді, що було вкрай необхідне для бійців, які перебувають у зоні АТО. Отець В’ячеслав разом з свящ. Богданом Гагавчуком кожного дня з величезним бажанням виконували свої обов’язки священиків-духівників. Слід зазначити щирість та відкритість командирів та бійців батальйону. Була подарована капеланами ікона Божої Матері,яка тепер буде перебувати з батальйоном усюди, де б вони не були та охоронятиме бійців. Священники та волонтери передали бійцям подарунки та обереги, які дітки зробили та зібрали своїми руками.

У свою чергу представники батальйону передали грамоти-подяки за постійну духовну і матеріальну опіку. Слова щирої подяки від бійців батальйонів прозвучали за листи підтримки, написані учнями школи допризовної підготовки м. Тернополя. В подяку за увагу вони передали прапор України з своїми побажаннями миру та спокою в Україні.

прот. В’ячеслав КІЗІЛОВ
голова єпархіального відділу духовно-патріотичного виховання
у Збройних Силах та інших військових формуваннях України

Коментарі вимкнені.