Сьогодні стане відомо, чи приїде гурт Pianoбой на Останній дзвоник у Тернопіль

Місяць тому знаний український гурт Pianoбой оголосив конкурс серед українських шкіл у коментарях до нового кліпу “Все, що тебе не вбиває” на каналі Yuotube.

Згідно з умовами акції, слід було залишити коментарі під відео від свого навчального закладу. Школа, яка набере найбільшу кількість коментарів від унікальних користувачів, отримає як приз концерт Pianoбой на святі Останнього дзвоника. 4 травня Pinofamily повідомили, що у другий тур конкурсу серед інших пройшли дві школи Тернополя — №28 і №24, а також ЗОШ №2 з Горішніх Плавнів,  Лиманська школа №4, школа №59 з м. Дніпро, Бориславська школа №7, Стрийська школа №4,  Мукачівська школа №10,  Київський НВК “Потенціал”, Здолбунівська гімназія.  Від 4 травня приймають коментарі лише від цих навчальних закладів. Сьогодні, 15 травня, організатори конкурсу обіцяють повинні оголосити школу-переможця.

До слова, Останній дзвоник у Тернополі запланований на наступну п’ятницю, 25 травня.

Piаnoбой — сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів Океан Ельзи, Esthetic Education та Земфіри. Створений 2009 року. Виконує пісні українською, російською та англійською мовами.

Коментарі вимкнені.