Сьогодні тернополяни зможуть запалити лампадки від вогню з Вифлеєму

23 грудня о 10:00 тернопільські пластуни розпочинають марафон передачі Вифлємського Вогню Миру у кожну оселю. Вже 15-ий рік поспіль напередодні Різдва українські пластуни розповсюджують Вогонь з Вифлеєму, як символ миру, добра та Різдвяного настрою, повідомляє сайт тернопільського Пласту.

До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів, його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях та самотні люди.

Акцію традиційно благословили та підтримали чотири українські церкви – Українська православна церква Київського патріархату, Українська автокефальна православна церква, Українська греко-католицька церква та Українська римо-католицька церква. Всі бажаючі зможуть запалити власну свічечку в своєму храмі.

Нагадаємо, що акцію «Вифлеємський вогонь миру» було засновано ще у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією з благодійною метою: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою. Того ж року ініціативу підхопили скаути Відня, а згодом і скаути інших країн.

Розклад передачі Вифлємського Вогню Миру тернополянам:

  • передача в Архикатедральному соборі — неділя, 23.12 о 10:00;
  • передача Обласній адміністрації — понеділок, 24.12;
  • передача на сесії Обласної ради — вівторок, 25.12;
  • передача на сесії Міської Ради — четвер, 27.12;
  • передача по школах, університетах, сиротинцях, лікарнях, ЗМІ — щодня з понеділка по п’ятницю.

Коментарі вимкнені.