Соліст гурту, на виступі якого у Тернополі хиталися люстри, вчергове змінив колір волосся (фото)

Столичний рок-гурт «O.Torvald» часто навідує Тернопіль з концертами. Востаннє на їхньому виступі у «Патріку» публіка так розійшлася, що аж люстри хиталися. Сьогодні же тернополяни мають змогу «відірватися» під їхню драйвову музику на фестивалі патріотичного духу «Бандерштат-2012» у Луцьку. Там хлопці гратимуть після 20.55. Тому, якшо зараз же сісти на автобуси до Луцька, то можна ще встигнути на виступ улюбленого гурту.

А покищо «O.Torvald» налаштовують інструменти на денному саунд-чеку «Бандерштату» та запрошують усіх тернополян на зустріч увечері. До речі, шанувальники фронтмена гурту, Жені Галича, підмітили, що колір волосся у нього змінився вдруге за останніх кілька місяців. Якшо зовсім недавно він перефарбувався на блондина, то на саунд-чек у Луцьку Женя вийшов рудим. Цікаво, яким він постане перед тернополянами під час запланованого виступу у нашому місті 30 вересня в пабі «Хмільне щастя».

Нагадаємо, з Тернополя до Луцька сьогодні ще можна добратися автобусом Тернопіль-Ковель о 14.55. В Луцьку він о 18.05. Вартує 59 грн. Або Тернопіль-Кузнецовськ о 15.05. В Луцьку він о 19.05. Вартує 62 грн.

Довідка «Погляду»

О.Torvald (Оторвальд) — український рок-гурт, складається з 5-ти учасників. Був заснований в 2005-му році в Полтаві. Вже в 2006-му музиканти переїхали до Києва. В 2008-му році вийшов дебютний альбом «O.Torvald — 2008», друга платівка вийшла в 2011-му, вона отримала назву «В тобі».

Більше матеріалів ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.