Сотні людей зустріли у Тернополі тіло Героя України – Андрія Дрьоміна (фото, відео)Сьогодні Тернопіль в жалобі. Тіло Андрія Дрьоміна зі слізьми зустрічали сотні людей – близько 1,5 сотні при в’їзді в місто, ще стільки ж біля ринку “Оріон”. Провести в останню путь Героя України прийшло чимало його знайомих, які не стримували сліз, адже  Андрій був світлою та доброю людиною. Не даремно він мав друге ім‘я Світляк.

Це була дієва людина, каже його земляк Василь Івасечко:

– Коли Кучмівська загроза була він став у ряди “Україна без Кучми”. коли заходи були патріотичного спрямування, Андрій завжди був там. Певно це передалось йому з генами. Людина з великою букви. Таких не має. Та московська наволоч нищить цвіт української нації. Андрій поїхав добровольцем, щоб захистити українську державу. Бо для нього і Глибочок, і Тернопіль, Київ і Донецьк – це українська земля. Андрій був такою людиною, що став на її захист.

Ігор Крочак розповідає, що у Андрія на першому місці була Україна:

– З Андрієм я знайомий дуже давно. Ще з  2000 років. Тоді була така акція “Україна без Кучми”. УНА_УНСО брала в цьому активну участь. Андрій був у середній віковій групі. А ми з Ігорем Аркушею у старшій. Андрій був дуже спокійний, виважений. Я 49-літній можу і деколи псоваритись. а Андрій дуже спокіний, твердий у своїх переконаннях, знає що йому потрібно. Це людина, в якої все було свідомо. Він розум і серцем розумів, що у нього Україна найвище що може бути. Він пройшов весь Майдан – від початку до кінця.

Ігор Аркуша:

– Я знаю Андрія як Світляка. Світлий такий. Він був скромний, не любив показухи. Був рідновіром.

Володимир Курило розповів, що завдяки Світляку має кличку “Француз”:

– Зі Світляком познайомився у 2001 році. Коли разом з УНА-УНСО їхали на свято весни. Андрій подарував мені кокарду-беретку і сказав, що це з французького легіону. Після того мене звуть “Француз”.  Він був прикладом вольової людини, яка добивається свої цілі. Він народився унсовцем і помер унсовцем. Ту варто згадати слова маршу УНСО – “краще померти в бою, ніж жити псом”.

-1 thoughts on “Сотні людей зустріли у Тернополі тіло Героя України – Андрія Дрьоміна (фото, відео)

 • 16:48 | 12.08.2014 о 16:48
  Permalink

  А хто туди пустив надалівську підстилку Катю яка недавно на онлайн-конференції шрека запускала відео з Світляком в якому говорилось про те що він сепаратист, провокатор і фсбшнік. Люди добрі чи є межа цьому цинізму. Андрій вибач що не вишвирнули її в найближчій рів разом з ії шефом

 • 16:59 | 12.08.2014 о 16:59
  Permalink

  Боже, подивився фото. В мене питання до Надала. Тобі не соромно? В тебе нічого в середині не тьохкає? Ти цинічне, сволотівське створіння.. Ти дозволив прийти і показати свою лису потилицю? Попіаритись знову? Та Андрюха все бачить з небес

 • 16:24 | 14.08.2014 о 16:24
  Permalink

  В Надала повний когнетивний-дисонанс, з одної сторони він люто ненавидить УНА-УНСО бо вони йому спуску не дають за землю яку він розбазарює, а з другої це просто “причудова” нагода примазатися до людей і зімітувати одностайність з громадою.

Коментарі вимкнені.