Що влада вигадала, аби мажори не заїжджали на майдани Тернополя (фото, відео)

17 квітня у Тернополя розпочали монтаж бетонних перешкод у місцях, де водії заїжджають на пішохідну зону.

Зокрема, напіфсферичні блоки встановлювали в обідню пору біля магазину “Молоко”. Там відсунули убік бетонні плити. На їхньому місці з’являться акуратні перешкоди, які в разі гострої необхідності можна відсунути убік, скажімо, аби могла заїхати карета “швидкої” чи техніка комунальників. Проте низька висота напівкуль дозволяє великій техніці проїхати і без лишні “маніпуляцій” з обмежувачами руху.

На зауваження тернополянина, який уважно спостерігав за встановленням бетонних напівсфер, що “мажори” на джипах всеодно з легкістю зможуть подолати такі перешкоди, тому тут варто встановлювати залізні стовпці, причому висотою “по пояс”, – працівник одного із управлінь, яке здійснює контроль за встановленням даних блоків, пояснив, що сюди повинна заїжджати техніка для облаштування ліхтарів, посадки квітів на клумбах, поливу, пожежний танспорт, карети швидкої допомоги в разі необхідності, тощо. Саме тому перешкоди встановлюють мобільні, які за потреби можна відсунути вбік. Проте це може не знадобитися, бо їхня низька висота дає змогу проїхати машинам з високою “посадкою”.

Також чоловік розповів, що такі ж напіфсферичні блоки з бетону та вкриті гранітною кришкою з’являться і в місцях заїздів на Театральний майдан, а також по периметру пішохідної зони Майдану Волі, де в дні реєстрації шлюбів неможливо пройти – весільні кортежі влаштовують собі стоянку.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Що влада вигадала, аби мажори не заїжджали на майдани Тернополя (фото, відео)

  • 23:38 | 17.04.2014 о 23:38
    Permalink

    Гарно і по-європейськи!

  • 15:52 | 18.04.2014 о 15:52
    Permalink

    Гарно і естетично. А то вже мажори задовбали, ніби їм все можна

Коментарі вимкнені.