Екс-нардеп із Тернопільщини похизувався, як мчав на авто 220км/год через туман

Депутат Верховної Ради України минулого скликання, відомий спортсмен з Тернополя Ігор Побер розмістив сьогодні у stories свого інстаграму знімок спідометра, де видно, як він перевищує швидкість. Та ще й в туманну погоду.

На знімку видно, що о 8:00 год. ранку він мчався на швидкості 220 кілометрів на годину. При цьому робив фотографії для соцмереж.

В Україні існує лише одна траса, на якій дозволено розігнатися максимально до 130 кілометрів на годину — Бориспільська.

 

-1 thoughts on “Екс-нардеп із Тернопільщини похизувався, як мчав на авто 220км/год через туман

  • 12:06 | 21.10.2019 о 12:06
    Permalink

    Ідіот (це ще м’ягко)) шо скажеш..мав чим похизуватись…в спортзалі напевне мізки повідбивало від тренажерів…він не подумав що хтось міг випадково/невипадково перебігати дорогу в той час (людина, тварина), невідомо хто їхав назустріч (а в туман небезпека аварій збільшується) і чи сам впорався в разі надзвичайної ситуації якби в нього самого чи в автомобіля пішло б щось не так..нехай іде на фронт і там показує свої можливості..якраз рук щоб копати окопи там бракує, бо з головою явно в нього несклалось..Верховною радою вже перевірено))

    До редакції – позначте в статті когось з керівників Патрульної поліції (Шевчук, Басалига і т.д.), нехай ним займуться..якщо їм вистачить сміливості..проконтролюйте і потім напишете про результат і реакцію нашої доблесної Патрульної поліції.
    от вам і ще одна “гаряча” новина-стаття)))

Коментарі вимкнені.