Із “сердешного” будинку в центрі Тернополя нарешті демонтують зайві деталі?

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Як повідомив у соцмережах тернопільський фотокореспондент Микола Василечко, хоча відповідна петиція і не набрала необхідного мінімуму голосів, але у відповіді виконавчого комітету Тернопільської міської ради на петицію про демонтаж супутникової тарілки з фронтону пам’ятки архітектури місцевого значення — будинку на вулиці Руській, 37, є надія, що антену таки приберуть.

Текст відповіді і фотокопія відповіді без змін:
——–
Тернопільська міська рада
Виконавчий комітет

Гр. Василечку М. Р.

Вашу петицію від 05.05.2016 року щодо демонтажу супутникових антен з пам’ятки архітектури на вул. Руська, 37, розглянуто.
26.05.2016 р. працівниками управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради проведено обстеження території міста по вул. Руська, 37. в ході якої факти наведені у петиції знайшли своє підтвердження. Встановлено, що даний будинок відноситься до пам’яток архітектури місцевого значення. Крім цього, за інформацією заступника директора ПП «Східний Масив» Пенкної Н. П. встановлено, що підприємством неодноразово вживались заходи щодо зобов’язання порушника усунути вказані недоліки, оскільки жодних дозвільних документів на розміщенні супутникових антен вказаною організацією не надавалося. Тому працівниками ПП «Східний Масив» 31.05.2016 року порушнику надано припис про усунення вказаних порушень.
Враховуючи вищенаведене, направлено інформацію в департамент культури, релігій та національностей ТОДА для вжиття невідкладних заходів реагування згідно чинного законодавства, оскільки даний будинок являється пам’яткою архітектури місцевого значення.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
В. О. Остапчук.

antena1

——–
Як мовиться, продовження буде…

Принаймні є таке сподівання.

Коментарі вимкнені.