За життя активіста – 50 тисяч: у Тернополі розкрили резонансне вбивство і оголосили у розшук злочинців

У Тернополі правоохоронці розповіли про деталі розслідування вбивства громадського активіста Віталія Ващенка.
Як повідомив т.в.о начальника Головного управління поліції в Тернопільській області Олександр Богомол під час прес-конференції, вчора суд обрав запобіжний захід одному з виконавців вбивства. Також затримано пособника цього злочину, він теж взятий під варту. Встановлено іншого викоанцвця і організатор злочину, який не затриманий, вони нині його офіційно оголошено в розшук.
Протягом тижня близько 30 працівників поліції активно шукали злочинців не лише на Тернопіллі, а й по всій Україні. Зокрема, у Кривому Розі.
– З першого дня особи, які вчинили злочин, розуміли, що ї шукають, – додав Олександр Богомол. – Одна з основних версій – замовлення. Але я більше схиляюсь до того, що було замовлено провчити чоловіка через його активну громадську діяльність. І ця версія підтверджується. Ми розуміємо, що ті люди, які зробили це замовлення, також це розуміють. Сподіваюсь, вдасться притягнути всіх осіб до відповідальності.

Побили Віталія Ващенка мешканці Кривого Рогу – раніше судимі особи 1976, 1985, 1990 та 1991 років народження, які разом відбували покарання в місцях позбавлення волі. Виїжджали спеціально для проведення «роботи» за оплату. Двоє затриманих зараз в ізоляторі тимчасового тримання, з ними проводять слідчі дії, – повідомили правоохоронці. – Двоє інших осіб сьогодні будуть оголошені в розшук. За попередньою інформацією за виконання замовлення їм обіцяли 50 тисяч гривень.

Коментарі вимкнені.