“ОЕ” чекає на фанатів у Львові 11 червня

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Цього разу, журбинка, “ОЕ” не приїде з новим альбомом у Тернопіль. Але, благо, Львів неподалік — 11 червня на «Арені Львів» відбудеться концерт “Океанів” у рамках нового Світового туру на підтримку дев’ятого альбому “Без меж”, над яким музиканти «Океану Ельзи» натхненно працювали в студії влітку минулого року.
Придбати квитки на концерт можна за посиланням. Вартість квитків – від 250 гривень.
На концерті одні з найпопулярніших українських музикантів виконають і старі улюблені пісні, так і нові композиції, які ми ще не чули. Для однієї з композицій нового альбому Святослав Вакарчук вперше в історії «Океану Ельзи» виконав партію соло-гітари «Віддай мені (свою любов)» – першої в трек-листі альбому

“Я записав соло для композиції «Віддай мені (свою любов)» – першої в трек-листі альбому, — сказав в інтерв’ю  для офіційного сайту ОЕ Святослав Вакарчук. — Ця пісня досить традиційна для рок-музики – і при цьому досить таки нетипова для «Океану Ельзи». Якщо запитати мене про те, на що вона схожа, я відповім, що це суміш пізнього Джонні Кеша та The Rolling Stones. Загалом, абсолютно не слов’янська річ. У мене виникла ідея записати в ній «божевільне» гітарне соло. Влада Опсеніца в той момент був у Сербії. Щоб вислати йому референс, я взяв в руки електрогітару і, зачіпаючи зайві струни, – толком грати на цьому інструменті я не вмію – показав ті натиск і експресію, з якими потрібно виконати чистову партію. З третього разу в мене вийшло щось схоже на правду. Коли Влада приїхав, я показав йому запис. Спочатку він спробував це зіграти, а потім запропонував: давай, мабуть, так і залишимо. Ми прибрали з треку з гітарою одну фальшиву ноту і залишили мій «божевільний» дубль у фінальному міксі. Під час живого виконання «Віддай мені (свою любов)» Влада намагається імітувати мою манеру виконання цієї партії. Виходить у нього досить погано: Опсеніца ж вміє грати на гітарі, а я – ні”.

СЛУХАТИ “Без меж”
http://okeanelzy.com/ua/bezmezh/

Коментарі вимкнені.