Студенти Тернопільщини масово пішли у політику

Студенти Тернопільщини масово пішли у політику. Впродовж 3-х днів в області тривав уже традиційний 12-й мультифестиваль «Студентська республіка». Змагалися за посаду мера командами близько 100 хлопців та дівчат обласних вузів. Тема цьогорічного зібрання на регіональному етапі – «Місто моєї мрії».

Рустам Ергешов, співорганізатор «Студентської республіки»: «Студреспубліка – це насамперед окрема країна. Ми будуватимемо країну в країні. У нас є свій закон, свої правила, свої гроші».

Яна Желябіна, учасниця «Студентської республіки»: «Цього року тут є досить велика кількість кандидатів, які йдуть зі своєю програмою».

Наталія Найчук, начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА: «Вирішили провести в лісових умовах – я вважаю, що так цікавіше. Це – подалі від міста, підтягує, акумулює, активізує, самодисциплінує».

Як і щороку, до регіональних програм увійшли не лише вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення суб-фестів для молоді.

Студентська республіка – це насамперед вишкіл для майбутніх громадських діячів, кажуть організатори.

Степан Барна, депутат обласної ради: «Якщо молодь десь отримує певний досвід політичного спілкування, досвід діяльності громадської, унікальний досвід спілкування між собою – то це добра справа. І наше завдання – допомагати цій молоді реалізовувати себе в житті».

Василь Хомінець, депутат обласної ради: «Якщо не сьогодні, то завтра-післязавтра ці люди «виростуть» і перетворяться на політиків, менеджерів, керівників, просто хороших людей».

Після регіональних етапів – фінал у Криму, на узбережжі Чорного моря. Там обиратимуть Студентського президента, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.