Велика книга рецептів “Сало то є сила” поповниться світлинами етно-центру Тернополя

Тернопільський етно- центр, який знаходиться у бібліотеці №4 для дорослих, став цікавим користувачам та мешканцям міста. Уже є перші успіхи роботи, адже люди приходять на екскурсії та пропонують цікаві проекти.

– Одна з перших відвідала новостворений етно – центр  Ольга Омельянівна Чайка, методист ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області, – розповідає завідуюча бібліотеки Світлана Козелко. – Вона натхненниця шанувальників сала, українських звичаїв та традицій, українського національного одягу.

Прийшла Пані Ольга  в красивій вишитій сорочці з подарунками для етно-центру- чоловічим солом’янним брилем, глиняним начинням, вішаком для горнят, красим букет квітів, де майоріли соняхи та білі ромашки.

Під час спілкування завбібліотеки дізналася, що перша відвідувачка етноценту уже зібрала понад 200 рецептів страв із сала протягом п’яти років. За цими рецептами була видана збірка, яка уже тричі перевидавалася. А зараз готується до видання й четверта книга – «Сало то є сила».

Атмосфера  української  світлиці припала п.Ользі до душі. Тому на загадку вирішили завбібілотеки та  відвідувачка провести фотосесію. Гостя сказала, що ці світлини можуть бути хорошим матеріалом для її четвертої книги. Тому й працівники бібліотеки вирішили відтворити український стіл. Адже, якщо книга буде про рецепти сала, то як без нього обійтись?

Нагадаємо, відвідати етно-центр можна у робочі дні за адресою: бульв. Д.Галицького,6 (приміщення бібліотеки для дорослих №4).

Мар’яна Зварич, Погляд

   

Коментарі вимкнені.