Священик з Тернопільщини органiзував «Парад вишиванок» в Італії

31 травня мешканці італійського міста Казерта милувалися прекрасним «Парадом вишиванок». Організатором виступив настоятель парафії Пресвятої Трійці о. Ігор Данильчук, який родом з Тернопільщини, та українська громада міста.

Місцева міліція перекрила рух вулиць. Відтак у сонячному супроводі погоди усі верстви українського життя на чужині взяли участь у вишиванковій ході, серед них: повноважений Посол України в Італійській Республіці пан Перелигін Є. Ю. та делегації з українського посольства Рима та українського консульства з Неаполя; душпастирський координатор для українців в Італії о. Марко Ярослав Семеген; ректор Папського українського інституту «Покрови Пресвятої Богородиці» о. Луїс Касіян; координатор МУШу з м. Києва для українських шкіл в Італії пані Кіріна О.Є.

Браття-семінаристи Папського інституту Рима співали повстанські та патріотичні пісні; діточки та учні української школи «Золотоуст» несли синьо-жовтий прапор і в руках «Голуби миру Петриківського розпису». До них долучилися футбольна команда «Тризуб» та молодь міста Казерти, парафіяни та гості парафії «Пресвятої Тройці», представники різних асоціацій та організацій.

“Попереду ніс хліб на вишитому рушнику боєць у вишиванці, який брав участь у військових операціях, – розповідає о. Ігор Данильчук. – Якщо рівно рік назад Казерта вшановувала «Парадом вишиванок» честь «Героїв Небесної Сотні», то цього дня українці з Півдня Італії, а також багато представників з Центральної Італії приїхали, щоби вшанувати переможне значення Героїв-захисників, які полягли за волю України”.

Коментарі вимкнені.